Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Emigrant i vdekur në vendkalimin Bogorodicë

Bogorodicë, 9 Qershor – Në kryqëzimin e rrugës në pikën kufitare Bogorodicë, mbrëmë rreth orës 02:00 është vërejtur një person mërgimtar, pa shenja jete.

Siç informojnë nga MPB-ja, një mjek nga shërbimi i emergjencës mjekësore ka konstatuar vdekjen, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë bërë këqyrje nga prokurori publik dhe ekipi i stacionit policor të Gjevgjelisë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për obduksion.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.