Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Era Istrefi nis përgaditjet e projektit të ri, publikon foto nga studio

Projekti i fundit i Era Istrefit ishte bashkëpunimi me Don Xhonin dhe kënga e tyre “Hala”.

E përgaditjet për një projekt të ri muzikor kanë filluar.

Këtë e ka zbuluar vetë Era Istrefi përmes postimeve në ‘Instastory’.

Ajo shfaqet atraktive në veshje sportive ngjyrë të kuqe, ndonëse ndodhet jashtë trojeve shqiptare.

Ndryshe, pas rikthimit në muzikë është tejet aktive me projekte muzikore.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.