Wednesday, September 28, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Fabio Ruiz shumë afër kalimit te PSG

Fabio Ruiz është shumë afër kalimit te skuadra e Paris Saint Germain.

Lajmin e bën të ditur Fabrizio Romano, përmes një njoftimi në Twitter.

Lojtari ka marrëveshje të plotë me klubin francez dhe ka mbetur vetëm çështja e pagesës që parisienët duhet ta bëjnë te kampionët e Francës.

Siç raporton Romano, pjesë e marrëveshjes pritet të jetë edhe Keylor Navas. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.