Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ferrari i Formula 1 dhuron spektakël në autostradën çeke

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sitën e sotme në Çeku ku një “Ferrari” i Formula 1 ka dhuruar spektakël në autostradë, duke bërë “lëmsh” të gjithë drejtuesit e automjeteve dhe policinë.

Në rrjetet sociale po qarkullon videoja ku vetura italiane bën manovra në autostradë, ku është filmuar nga një tjetër drejtues e ka filmuar skenën dhe ka ndjekur nga pas Ferrarin.

Policia çeke nga ana tjetër ka nisi të ndjekë nga pas Ferrarin në mënyrë që të identifikojë drejtuesin.

Një video e ngjashme u publikua edhe në shtator të 2018 ku një video e ngjashme u bë virale dhe policia i kërkoi ndihmë qytetarëve për identifikimin e drejtuesit.

Kjo shkelje mbart një gjobë prej dhjetëra mijëra dollarësh apo edhe pezullim të patentës për një vit dhe policia çeke ka sqaruar se është në kërkim të shoferit të “çmendur”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.