Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Fevziu “zbardh” dosjen: Ish-sigurimi i shteti kishte përgjuar për 20 vjet Ibrahim Rugovën

Gazetari Blendi Fevziu, autori i emisionit “Opinion” ka paralajmëruar publikimin e dosjeve se si ish sigurimi i shtetit komunist në Shqipëri, kishte përgjuar ish-presidentin e Kosovës, Ibrahim Rugova.

Me anë të një postimi në Facebook ai thotë se kjo kishte ndodhur për 20 vjet, shkruan lajmi.net.

Ai madje thotë se Rugova ishte përgjuar edhe në 2 vizitat e tij në Shqipëri.

Postimi i Fevziut:

E rralle. Se shpejti ne Opinion. Ne Arkivat e Sigurimit te shtetit gjendet dosja se si per 20 vjet Sigurimi i Shtetit komunist pergjoi Ibrahim Rugoven ne Kosove dhe ne 2 vizitat ne Shqiperi.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss