Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Fifi publikon tjetër video me Adisin, më të dashuruar se kurrë më parë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, ka muaj prej kur po shijon lidhjen e saj me Adis Patushin.

Fifi, shpesh ka sqaruar se përballet me komentet negative për lidhjen e saj, e të cilat nuk heziton t’i publikojë.

Ani pse përballet me kritika, këngëtarja publikon shumë shpesh imazhe dhe video krah Adisit.

Së fundi ajo ka ndarë momente të ëmbla bashkë me të, duke treguar se janë më të lumtur se kurrë më parë.

Këtë video ajo e ka përcjell me këngën e saj dedikuar pikërisht Adisit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.