Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Fjolla Morina po vazhdon ta shijojë lidhjen e re, teksa publikon një tjetër fotografi me të dashurin

Fjolla Morina, këngëtarja e njohur që ka lënë gjurmë në skenën muzikore shqiptare, së fundmi ka ndarë me ndjekësit e saj një moment të ëmbël nga lidhja e saj e re.

Ajo ka postuar në rrjete sociale një ‘selfie’ të ngrohtë ku shihet e përqafuar ngushtë nga partneri i saj të dashur gjatë një darke të përbashkët.

Kjo fotografi vjen si një vazhdim i ndarjes së gëzimit personal me publikun, pasi vetëm pak ditë më parë, çifti bëri bujë me një tjetër fotografi në ashenser.

Foto: Fjolla Morina/InstaStory

Imazhi i ri tregon Fjollën dhe të dashurin e saj në një moment intimiteti, duke shtuar një tjetër kapitull në historinë e tyre të dashurisë.

Në fotografinë e ndarë në Instagram, çifti duket i lumtur dhe i qetë, duke konfirmuar sërish atë që Fjolla ka theksuar më parë – se ata janë të lumtur bashkë dhe po shijojnë çdo moment të lidhjes së tyre.

Foto: Fjolla Morina/Instagram

Ndërkohë që Fjolla vazhdon të jetë një figurë e ndjekur në mediat sociale dhe të zhvillojë karrierën e saj muzikore, ajo gjithashtu po tregon se jeta personale po i buzëqesh.

Kjo foto romantike në një kornizë intime të darkës bashkë me të dashurin, e bën të qartë se Fjolla po përjeton një nga periudhat më të bukura të jetës së saj.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss