Monday, December 11, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Flow nuk ndalet, vjen me projektin e ri “Seniora”

“Seniora” titullohet kënga më e re e finalizuar edhe me videoklip nga reperi i ri dhe shumë i dashur Flow.

Kjo këngë ritmike e rep artistit po zgjon interes nga këto momente që është publikuar.

“Seniora” është punuar me shumë dashuri nga Flow, i cili deri më tani ka publikuar disa projekte muzikore dhe ka nisur karierën e tij si artist në skenën shqiptare.

Për të dëgjuar “Seniora” klikoni në vazhdim:

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss