Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Fluks pushuesish në Lezhë

Pas festes së Kurban Bajramit dhe rritjes së temperaturave numri i pushuesve në Lezhë është rritur ndjeshëm, kjo duket edhe nga fluksi i lartë i makinave në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin.

Gjithashtu fluks të lartë ka dhe në rrugët e qytetit apo dhe aksin rrugor që lidh Lezhën me Shkodrën.

Gjatë ditëve të fundit ka pasur një fluks më të shtuar sidomos të emigranteve apo pushuesve nga Kosova.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.