Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Flutra Gashi-Tanushi,një aktore e zonja dhe e suksesshme

Flutra Gashi-Tanushi,një emër i njohur sa i përket humorit shqiptar,me skeqet e saj të shumta ajo arriti të afirmohet para publikt shqiptar.

Që nga emisoni “Përrall me tupan”,ku u bë e njohur për audencën,ajo në asnjë çast nuk u ndal me projekte të ndryshme televizive.

Vlenë të cekët se ajo gati se në çdo projekt të saj,si krah të djathtë të saj të djathtë ka bashkëshortin e saj Simonin.

Qifti duken se janë të lumtur me njëri tjetërin,ku si fryt të dashurisë së tyre kanë edhe vajzën që kanë vendosur ta quajnë Simona.

Kur e pyesim për vajzën se a do të dëshironit që Simona kur të rritet të merrej me aktrim,Flutra na tha se nëse vërtet ka dëshirë ne nuk i’a ndalojmë,përkundrazi do e pëkrahim,por pavarësisht çka vendos të merret ajo kur të rritet ne do jemi pranë saj.

Sukseset për qiftin Flutra dhe Simonin,urojmë të mos ndalen asnjëherë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.