Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Formacionet e mundshme Shqipëri-Armeni, Asllani dhe Skuka projektohen titullarë

Kombëtarja jonë e Shqipërisë do të luajë sot ndeshjen e fundit për këtë vit, në miqësoren ndaj Armenisë në “Air Albania”.

Sot skuadra e Edi Rejës do të futet në fushë nga një humbje ndaj Italisë me rezultatin 1-3, por nga një paraqitje tepër e mirë.

Në portë pritet të aktivizohet Elhan Kastrati, ku përpara mund të jenë Gurishta dhe Bajrami, ndërsa në mëdyshje janë Kumbulla dhe Mihaj për të plotësuar treshen e mbrojtjes. Mesfusha pritet të përbëhet nga Hysaj dhe Hadroj në krahët dhe në qendër treshja Çokaj, Asllani dhe Laçi.

Sulmi projektohet të jetë Muçi dhe Skuka, ku ky i fundit për disa minuta mbresëlënëse ndaj Italisë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.