Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Gabimisht është arrestuar personi për kërcënime me bomba, qenka djalë shembullor (Foto)

Shkup, 3 nëntor – Pasi dje MPB njoftoi se është arrestuar i dyshuari për denoncimet e rreme për bomba në shkolla të mesme, mbrëmë i arrestuari Nikolla Nikollovski është liruar nga policia, pa asnjë kallëzim penal, njofton Zhurnal.

Siç shkruajnë mediat maqedonase, në dërgesat për kërcënime me bombë, në mënyrë manipulative e kanë vendosur emrin e Nikollovskit dhe numrin e tij të telefonit, me çka policia është bazuar në to dhe e ka arrestuar të riun. E gjithë familja e tij janë ndjerë të shqetësuar. Pasi më tepër se dhjetë orë Nikollovski është mbajtur në polici, tek shtëpia e tij është kryer bastisje, e pas çka ai është lëshuar në shtëpi.

23 vjeçari mori mbështetje nga shumë shokë në rrjetet sociale, ndërsa ai paska qenë si shembull i suksesshëm për rrethin./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.