Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Gabriel Bajram mbetet në paraburgim

Shkup, 5 Gusht – Gjykata Penale ka vendosur t’i vazhdojë masën e paraburgimit Gabriel Bajramit, djalit të ish deputetit, tashmë të ndjerit Amdi Bajram.

Gjykata ka vazhduar masën e paraburgimin nga 8 në 30 ditë. Gjykata vlerëson se i dyshuari për dhunë më parë ka pasur dënime me kusht dhe mund të arratiset ose të përsëris veprën.

Ndryshe, Bajrami dyshohet për dhunë pasi sipas Prokurorisë, i njëjti ka rrahur një kamerier në restorantin “Akuadukt” në bulevardin “Sllovenia” në Shkup.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.