Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ganiu mirëpret në takim zv.ministrin e kulturës, Daim Luçin

Shkup, 11 maj – Kryetari i komunës së Çairit, Visar Ganiu, sot ka mirëpritur në takim zv.ministrin e kulturës, Daim Luçin, informon Zhurnal.

Dy bashkëbiseduesit kanë konstatuar se kultura është segment i rëndësishëm i cili duhet kultivuar dhe promovuar përmes dy institucioneve, në interes të vlerave të shoqërisë tonë.

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/posts/543572987122608

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.