Wednesday, June 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Gjenden pa jetë dy të moshuar në Tiranë

Dy të moshuar janë gjetur pa shenja jete në banesën e tyre në Tiranë në zonën e quajtur “Nënstacioni i Selitës”.

Çifti u gjet nga nipi, i cili njoftoi dhe policinë. Sipas informacionit deri tani, dyshohet se burri është vetëvarur, ndërsa gruaja është gjetur pa ndjenja.

Stafi i ambulancës ka konfirmuar se të dy ndërruan jetë.

Në njoftimin e policisë thuhet se ende po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.