Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Gjendet i groposur trupi i shqiptarit në një plazh të Greqisë

Trupi i një shqiptari është gjetur i groposur në një plazh të Greqisë në zonën e Kyparisia. Sipas mediave greke, trupi u konstatua ditën e hënë nga një qytetar i cili po bënte shëtitje në plazh së bashku me qenin e tij.

Policia greke thotë se viktima është një 31-vjeçar, por identiteti i të cilit nuk është bërë i ditur.

Viktima ka plagë në kokë dhe dyshohet se është vrarë në një vend tjetër dhe më pas groposur në zonën ku u gjet.

Nga hetimet e deritanishme rezulton se 31-vjeçari shqiptar nuk është banor i zonës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.