Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një banor i Tetovës

Tetovë, 13 korrik – Mbrëmë në ora 22:30, në shtëpinë e tij në Tetovë është gjetur i pajetë 87-vjeçari B.R banor i Tetovës.

Prokurori publik dhe ekipi i SPB Tetovë kanë kryer inspektimin dhe nuk janë konstatuar gjurmë dhune, ndërsa trupi i pajetë i B.R. i është dorëzuar familjes.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.