Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Gjendet pa shenja jete një person afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë

Një person është gjetur pa shenja jete afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë.

Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se njësitë policore si dhe stafi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë hasur në një person të shtrirë në tokë.

Tutje në raport thuhet se nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij.

“Është raportuar se një person gjendet pa shenja jete afër stacionit hekurudhor Fushë -Kosovë. Njësitë policore si dhe stafi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë hasur në viktimën mashkull kosovar, i cili ishte shtrirë në tokë. Nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij”, thuhet në raport.

Ndërkaq, me vendim te prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss