Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Gjermania e quan lajm të mirë arritjen e marrëveshjes për targat

Ambasadori gjerman në Kosovë, Jorn Rohde, e ka quajtur lajm të mirë arritjen e marrëveshjes mes Kosovës dhe Serbisë, për targat.

Rohde thotë se kjo është shenjë e mirë për bisedimet në çështjet e pazgjidhura, njofton Klankosova.tv.

“Një lajm i mirë me të vërtetë dhe gjithashtu një shenjë e mirë për bisedimet e mëtejshme për çështjet e pazgjidhura”, ka shkruar Rohde në Twitter.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.