Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Gjiko publikon fotografi duke marrë trajtim nga spitali

Reperi i njohur shqiptar, Gjiko, është shumë i pëlqyer për këngët e tij dhe sensin karizmatik që shfaqë në rrjetet sociale.

Së fundmi, reperi vendosi që të ndajë me ndjekësit e tij në InstaStory, një moment jo edhe aq të mirë të ditës.

Mesa duket ai po përballet me probleme shëndetësore, kjo ngase i njëjti ka publikuar një fotografi ku shihet duke marrë trajtim mjekësor.

Ai në mbishkrimin e fotografisë i qetësoi fansat duke thënë se nuk bëhet fjalë për diçka serioze, por që po e bën këtë në mënyrë që t’i paraprijë gripit, ngase ka hasur mesa duket në faza të hershme të tij.

Foto: Gjiko/InstaStory

“Duke ia grabitur gripit”, shkroi reperi nga Peja në mbishkrimin e fotografisë në fjalë.

Gjiko përndryshe krahas muzikës, po zhvendos së fundmi aktivitetin e tij edhe në biznes, duke u bërë sipërmarrës i një rrjeti të ri të gastronomisë që do të hapet së shpejti. 

Foto: Gjiko/Instagram

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.