Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Hapet segmenti i ri rrugor që lidh Fushë Krujë-Kamëz me Rinasin

Është hapur segmenti i ri rrugor që lidh rrugën kombëtare Fushë Krujë – Kamëz me Rinasin. Lajmin e bën të ditur vetë Kryeministri i vendit Edi Rama i cili ka postuar në Facebook-un e tij dhe foto nga ky segment.“Hapet segmenti i ri rrugor që lidh rrugën kombëtare Fushë Krujë – Kamëz me Rinasin, duke i dhënë një akses të ri mjeteve pranë Aeroportit “Nënë Tereza”. Kjo rrugë e re përfshin edhe urën e Tapizës”, shkruan kreu i qeverisë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss