Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Honda “kapet” duke testuar dhe duke bërë fotografi të Civic Type R 2023 në Nürburgring të Gjermanisë

Nuk është befasi të shohësh një makinë duke u testuar në Nurburgring të Gjermanisë këto ditë.

Por Honda mund të ketë bërë më shumë sesa thjesht duke testuar Civic Type R 2023 në pistë kohët e fundit.

Fotografët “spiunë” kanë kapur jo vetëm ekipet inxhinierike të Honda-s duke ndjekur përparimin e makinës, por edhe disa fotografë dhe videografë, duke bërë fotografitë e tyre të këtij prototipi në pistë.

Fatkeqësisht, ka shumë mistere rreth specifikave përfundimtare të makinës.

Sidoqoftë, fotot kanë zbuluar disa gjëra, për shembull se makina përmban një grilë unike. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.