Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Humbi kontrollin e motomjetit, plagoset 65-vjeçari në Potam të Himarës

Një aksident është regjistruar sot në Potam të Himarës. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:10.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me inicialet S. G., rreth 65 vjeç, duke drejtuar motomjetin dyshohet se ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka dalë nga rruga. Shtetasi S. G, po transportohet në spitalin e Vlorës, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.