Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

I moshuari nga Xherma – Durmishit: Sa punuat ju për 8 muaj, tjerët nuk punuan as për 8 vjet

Tetovë, 4 gusht – Pas takimit me banorët e Saraqinës, kanditatët për këshilltarë nga Lëvizja Besa, takimet o vazhduan me banorët e Xhermës. Nëpërmjet një statusi në Facebook, bartësi i listës së këshilltarëve të Lëvizjes Besa, Besar Durmishi ka rrëfyer një bisedë interesante me një të moshuar.

Sipas Durmishit, i moshuari ka lavdëruar punët e bëra përgjatë 8 muajve, duke thënë se sa është punuar për 8 muaj nuk është punuar as për 8 vite.

…“O djali i axhës, nuk kemi zgjidhje tjetër, ju kemi pa se jeni punëtorë dhe të drejtë, sa punuat ju për 8 muaj, të tjerët se kanë bë as për 8 vjet, mos na e kërkoni votën, pasi do u’a japim vetë sepse e meritoni”…këto ishin fjalët që më emocionuan dhe më dhanë kurajo që të vazhdojmë këtë garë dhe padyshim se do jemi ekipi fitues!
Faleminderit Xherma për mikpritjen e ngrohtë që na e bëtë!” ka shkruar Durmishi.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.