Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

I pëlqyen “rregullat” e DiCaprios për vajzat e reja, Afrona Dika ‘ironizon’ Bleron

Pak ditë më parë, aktori i njohur, Leonardo DiCaprio, u nda nga e dashura e tij 23-vjeçare, Camila Morrone.

Së fundmi, këngëtari kosovar, Blero, përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, u shpreh se po i pëlqen rregulla e aktorit për të dashura në moshë të re.

“Po më pëlqen shumë rregulla e Leonardi DiCaprio’s, 23-25 as ni ditë ma të vjetër”, ka shkruar Blero.

Ndërkohë, pak ditë pas këtij statusi, Afrona ka bërë një postim që duket si një thumb ndaj ish partnerit të saj.

Fotoja tregon një njeri që largohet nga zona e komfortit për tu rritur edhe pse ekspozohet ndaj shumë rreziqeve.

“Hidhu”, shkruhej krah fotos.

Kjo është parë si një mesazh i drejtpërdrejtë ndaj ish burrit të saj, me të cilin u martua në shtator të vitit 2019.

Blero dhe Afrona duket se janë ndarë, ndonëse Blero nuk ka folur asnjëherë për këtë, por as Afrona.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss