Friday, February 23, 2024
spot_img

Latest Posts

Ilir Kulla: Politikanët që “bekohen” nga Batoni e Buzhala nuk ka të ardhme të mirë (Video)

Tiranë, 8 shkurt – Në emisionin e fundit “Zonë e Lirë” te Arian Çani mysafir ka qenë Ilir Kulla. Temë e emisionit ka qenë edhe zgjedhja e kryeministrit shqiptar në RMV, Talat Xhaferi, e me theks të veçantë prezenca e gazetarëve Baton Haxhiu, Blendi Fevziu, Adriatik Kelmendi dhe Berat Bizhala në Shkup.

Kulla ka thënë se politikanët që janë “bekuar” nga këta gazetarë nuk kanë ardhmëri të mirë politike.

“Politikanin e fundit që e bekuan këta përfundoi në Hagë”, ka thënë Kulla. Deklaratën e tij mund ta përcillni në videon më poshtë:

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss