Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Inteligjenca britanike publikon hartën, ku po fokusohen forcat ruse

Ministria e mbrojtjes britanike ka publikuar një hartë që detajon lëvizjet e trupave ruse në Ukrainë.

Sipas inteligjencës britanike, trupat e Kremlinit ka të ngjarë të përparojnë në lindje të Ukrainës nga kufiri me Rusinë. Gjithashtu trupat rusë priten të lëvizin nga Krimea në jug drejt Zaporizhzhia, Melitopol, Berdyansk dhe Kherson.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.