Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Izet Mexhiti: A është e vërtetë që Nikolla Gruevskit do t’i kthehet pasaporta javën e ardhshme

Shkup, 9 shtator – Lideri i Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti pyet se a është e vërtet që ish kryeministrit Nikolla Gruevski do ti kthehet pasaporta.

“A është e vërtetë që Nikolla Gruevskit do t’i kthehet pasporti javën e ardhshme, sepse me ndryshimet në Kodin Penal ai automatikisht lirohet nga përgjegjësia për rastin TNT dhe TRAEKTORIA, ndërsa për krimet e tjera për të cilat është dënuar do t’i lejohet përsëritje e procedurës penale?” ka shkruar Mexhiti.

https://www.facebook.com/izetmexhiti/posts/839181024253817?ref=embed_post

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss