Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ja sa kohë pritet në vendkalimin kufitar Tabanoc

Shkup, 12 Shtator – Intensiteti i trafikut në mjediset jashtë-urbane mëngjesin e sotëm është rritur, kështu që në vendkalimin kufitar Tabanoc për hyrje dhe dalje nga vendi pritet rreth një orë.

Siç njoftojnë nga Lidhja Auto Moto e Maqedonisë në vendkalimet tjera nga ana e Maqedonisë nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.