Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ja se si reagun Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli kur dëgjuan njëra tjetrën duke interpretuar

Para disa ditësh Mihrije Braha dhe Naim Abazi fejuan djalin e tyre Platorin.

Një festë e madhe e me fytyra publike të ftuara morën pjesë në këtë aheng.

E në mesin e të ftuarve ishin edhe dy këngëtaret, Shkurte Fejza e Shyhrete Behluli, dy mike të mira një kohë mirëpo ka vite që nuk flasin me njëra tjetrën.

Mirëpo fejesa e Platorit i bëri bashkë edhe këto dy artiste, ku dhe interpretuan disa këngë të tyre në këtë aheng.

Interesimi i Shyhretes për ta dëgjuar Shkurtën që i vogël, e avazi i njëjte veç se në anën tjetër të sallës që edhe me interpretimin e Shyhretës nga ana e Shkurtes, veç se kjo e fundit qëndroj edhe në telefon.

Për më shumë shikoni videon:

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.