Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Ju janë zvogëluar rrobat nga larja në lavatriçe? Me këtë truk do të shpëtoni çdo rrobë!

Secilit i ka ndodhur ndonjëherë – keni zgjedhur temperaturën e gabuar dhe keni larë rrobat në lavatriçe, dhe kur i keni nxjerrë ato keni parë janë bërë miniaturale.

Ekziston mënyra si t’i shpëtoni. Nuk ju duhet asgjë tjetër pos të keni banjë.

Mbushni një legen apo lavabon me ujë të ngrohtë, qitni pak regjenerator flokësh.

Njomni rrobën dhe lëreni rreth gjysmë ore.

Pastaj kullojeni, vendoseni në peshqir dhe me kujdes tërhiqni çdo pjesë të rrobës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.