Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kaq lakuriq nuk e keni parë Taynan

Reperja dhe këngëtarja Tayna është paraqitur tepër provokative në një set të bërë gjatë ditës së enjte

Këngëtarja është duke paralajmëruar një këngë të re që disa dite dhe atë pritet që ta lanson kohëve të fundit.

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit.

E veshur e tëra në ngjyrë rozë, Tayna është e zhveshur në pjesën e sipërme dhe kaq lakuriq nuk e kemi parë atë.

Të gjitha fotot ajo i ka postuar para më shumë se 1.5 milion fansave të saj në Instagram. /GazetaExpress/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.