Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kasami: Brenda një viti ulëm borxhin e komunës

Tetovë, 3 nëntor – Kreu i komunës Tetovës Bilall Kasami në një dalje para mediave për borxhin e komunës. Sipas Kasami borxhi ka rënë dhe se ka pasur pagesa për taksat nga ana e qytetarëve, 120%.

“Brenda një viti me përkushtim dhe punë arritëm të ulim borxhin e komunës dhe për këtë u jam mirënjohës edhe qytetarëve që taksat i kanë paguar si asnjëherë më parë”, tha Kasami.

Më tej Kasami ka deklaruar se ka realizuar disa projekte për një vit qeverisje.

https://fb.watch/gzgZCZT8nb/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.