Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

Kasami i përgjigjet Ali Ahmetit

Tetovë, 10 Janar – Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami i ka reaguar kreut të BDI Ali Ahmeti pas deklaratave të tij të dhëna sonte në Tiranë lidhur me takatin politik të Lëvizjes Besa.

Postimi i Kasamit

Kryetari i BDI-së nga Tirana paska komentuar Lëvizjen BESA dhe “takatin” politik të saj. Po kjo BESË, me këtë “takat”, të mposhti dy herë radhazi në kryeqendrën e shqiptarëve të RMV-së – Tetovën.

Kësaj radhe nuk të shpëton dot askush nga humbja e zgjedhjeve të ardhshme, kurdoherë që të mbahen ato!

https://www.facebook.com/KasamiBilall/posts/708890940606888

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss