Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kasami: Jemi afër popullit turk në këto momente të vështira

Tetovë, 13 Nëntor – Kryetari i Lëvizjes Besa dhe njëherit kreu i Tetovës, Bilall Kasami ka shprehur indinjatën e tij pas sulmeve të ndodhura në Stamboll ditën e sotme.

Në këto momente të vështira jemi pranë popullit turk dhe gjithë atyre që humbën më të dashurit e tyre gjatë këtij sulmi, shkruan mes tjerave Kasami.

Të shqetësuar rreth sulmit me bombë që ndodhi sot në Taksim të Stambollit. Në këto momente të vështira jemi pranë popullit turk dhe gjithë atyre që humbën më të dashurit e tyre gjatë këtij sulmi. Të lënduarit Allahu i shëroftë, me shpresë që aktet e tilla të mos përsëriten kurrë.

Jemi pranë popullit turk!

https://www.facebook.com/KasamiBilall/posts/667210038108312

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss