Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kasami në vizitë te kryetari i bashkisë së Ballerupit në Danimarkë, Jesper Würtzen

Ballerup, 12 shtator – Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, sot ishte mysafir i kryetarit të Bashkësisë së Ballerupit të Danimarkës, Jesper Wurtzen.

Kjo është vizita e parë zyrtare e një kryetari të Komunës të Maqedonisë së Veriut në këtë bashki.

Siç njofton Kasami, në takim është diskutuar për shumë sfera bashkëpunimi në mes të komunës së Tetovës dhe bashkësisë Ballerup.

Dy palët janë zotuar se do të thellojnë bashkëpunimin në të ardhmen.

https://www.facebook.com/KasamiBilall/posts/pfbid02Lxrjdi1CLZSFU7MHnukxdkitqYvegQMqTqQS2xizYjEJ5dmkba8gUuD2BXzqCe7tl

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.