Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kasami: Për një vit kemi shtruar më shumë asfaltë se të gjitha komunat tjera

Shkup, 7 nëntor – I pari i Komunës së Tetovës Bilall Kasami në emisionin “Click Plus”, TV21 ka theksuar se Komuna e Tetovës për një vit ka shtruar më shumë asfalt se të gjitha komunat tjera.

“Kjo bëhet fjalë vetëm për një vit, edhe përskaj problemeve me të cilat gjendet komuna ne kemi arritur që për një vit të shtrojmë më shumë rrugë me asfalt se të gjitha komunat tjera. Edhe kjo duke marr parasysh se në çfarë gjendje është komuna ne në asnjë moment nuk jemi ndalur dhe nuk do ndalemi gjatë mandatit”, ka theksuar Kasami

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.