Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Katër persona janë lënduar rëndë nga goditja e rrufesë në afërsi të Shtëpisë së Bardhë

Katër persona mbrëmë janë lënduar rëndë nga goditja e rrufesë në afërsi të Shtëpisë së Bardhë në Uashington.

Rrufeja ka goditur dy gra dhe dy burra të cilët kanë qenë në parkun publik që ndodhet përballë rezidencës së presidentit amerikan.

Të lënduarit janë shtruar në spital.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.