Wednesday, September 28, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Katër shenjat e zodiakut më pak të prekura nga hëna e re e majit

Me sezonin e eklipsit pas nesh, hëna e re e majit 2022 është një kujtesë e butë se ka një qetësi pas stuhisë.

Më 30 maj, sezoni i parë i madh i hënës pas eklipsit do të shfaqet te Binjakët e zgjuar.

Shenja kureshtare e ajrit po sjell të gjithë zgjuarsinë dhe sharmin e saj të shpejtë në kolektiv, por shenjat e zodiakut më pak të prekura nga hëna e re e majit 2022 do ta shohin këtë hënë energjike si një kohë më të mirë për të ngadalësuar shpejtësinë sesa për të ndjekur ritmin e shpejtë të Binjakëve.

Në mënyrë tipike, hënat e reja janë një kohë e shkëlqyeshme për t’u shfaqur, por meqenëse Merkuri në prapavijë është në fuqi të plotë, duke i bërë gjërat më të errëta, është më mirë të shmangni përdorimin e energjisë së tij në ritualet tuaja.

Fillimet e ndritshme dhe të reja janë në rregull për të gjithë, por disa të zgjedhur po e ndjejnë atë nga brenda, në vend që të veprojnë sipas saj nga jashtë.

Vazhdoni të lexoni për të parë nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më pak të prekura nga hëna e re e majit 2022:

Peshorja

Bricjapi

Ujori

Peshqit

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.