Monday, December 11, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Këngëtares shqiptare i ndodh e papritura në avion, tregon se çfarë i ndodhi

Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të dashura shqiptare. Ajo ka krijuar tashmë fansat e saj brenda dhe jashtë vendit, kryesisht në Gjermani.

Ajo ka qindra mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa së fundmi ka ndarë me ta diçka të veçantë. Kida na ka treguar një ngjarje që i ka ndodhur gjatë udhëtimit të fundit me avion.

Mesa duket 2 pasagjerë jo shqiptarë, por adhurues të muzikës së saj e kanë njohur këngëtaren gjatë fluturimit me avion dhe i kanë dërguar një letër, ku i kanë shprehur vlerësimet e tyre për të dhe se sa shumë u pëlqen muzika e saj.

Kida është ndjerë shumë e lumtur për këtë dhe e ka postuar letrën në Instastory, ku në të shkruhet: “Kida, ne e duam muzikën tënde! Është një kënaqësi të të kemi ty në këtë fluturim. Dashuri! Xenis dhe Salih”, shkruhet në letër.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss