Monday, February 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kërkohet paraburgim për kumanovarin me shkop druri kërcënoi punonjësin e bastores

Kumanovë, 24 dhjetor – “Më 21 dhjetor, në një lokal bastesh në rrugën “Tode Mendolk” në Kumanovë, i dyshuari ka hyrë me shkop druri dhe e ka kërcënuar punonjësin se do ta vriste nëse nuk i jep 1000 euro. I dëmtuari, i frikësuar për jetën, së bashku me të dyshuarin ka shkuar pas banakut, ka hapur arkën dhe i ka dorëzuar të gjithë qarkullimin prej 7.000 denarëve.

I dyshuari me të holla është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes”, thonë mes tjerash nga Prokuroria.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss