Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kërkuan lirimin/ Burg për ish-zv.ministrin dhe biznesmenin e arrestuar për “Sterilizimin”

Ish-zv.ministri i Shëndetësisë Klodian Rrjepaj dhe biznesmeni Ilir Rrapaj u arrestuan nën akuzë për koncesionin e Sterilizimit

Gjykata e Apelit të Posaçëm ka lënë në fuqi ditën e sotme masat e”Arrestit me burg” të vendosur për  për ish-zv ministrin e shëndetësinë Klodian Rrjepaj dhe biznesmenin Ilir Rrapaj.

Ish-zyrtari dhe biznesmeni u arrestuan nën akuzë për për koncesionin e sterilizimit, teksa ata kishin apeluar vendimi npër masën, të dhënë nga gjykata e Shkallës së Parë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss