Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kida dhe Dafina publikojnë “Luje belin”, klipi s’i lë vend imagjinatës

Ende pa filluar mirë sezoni veror, janë paralajmëruar shumë bashkëpunime.

Një nga shumë ato bashkëpunime tashmë është publikuar.

Bëhet fjalë për Kidën dhe Dafinën dhe këngën e tyre “Luje belin”.

Dy artistet e njohura kishin ditë prej kur e kanë paralajmëruar këtë projekt, dhe pas mesnatës është publikuar.

Të dy këngëtarët paraqiten në skenë tepër të guximshme dhe flirtuese.

Kënga nuk është ritmike por është një pop i lehtë, e që flet për fuqinë e femrës për të qenë e pavarur.

Kjo nuk është hera e parë që Dafina realizon këso këngësh të guximshme, ku ka skena që nuk i lënë vend imagjinatës.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.