Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kida paralajmëron këngën e re

Artistja shqiptare, Kida siç duket ka gati këngën e re.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në Instagram.

“Këngët e reja po vijnë”, shkroi ajo.

Detaje të tjera sa i përket këtij projekti muzikor nuk ka ndarë artistja.

Ndryshe projekti i saj i fundit ishte në bashkëpunim me artistin Butrint Imeri dhe titullohet “AM/PM”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.