Thursday, November 30, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kilian Mbape në lidhje me njërën nga motrat Kardashian?!

Prej kohësh në rrjet kanë qarkulluar lajme se pas ndarjes nga Bad Bani, Kendall Xhener ka nisur një lidhje me futbollistin Kilian Mbape-n. 

Ndonëse asnjëri nga dyshja nuk i kanë konfirmuar akoma lajmet, veprimi i fundit i yllit televiziv i ka shtuar akoma më shumë dyshimet për një romancë dashurie mes tyre.

Të gjitha motrat Kardashian përveç Kortnejt, e cila është në pritje të ëmbël, morën pjesë në koncertin e fundit të Bijonces, ndërsa me përjashtim të Xhenerit, ato shoqëroheshin nga dikush. Kloe dhe Kim sollën fëmijët e tyre, Kris Xhener ishte e shoqëruar nga i dashuri, ndërsa Kendall ishte vetëm.

Ky veprim ka ndezur thashethemet në lidhje me supermodelen dhe futbollistin e njohur. Kujtojmë që lajmet për romancën e tyre filluan të qarkullojnë pas takimit të tyre në muajin mars, kur Kendall bëri një foto me të dhe nipin e tij, Seint, në Paris.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss