Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kim Kardashian para “Met Gala 2022” parashikoi se do të merrte kritika negative

Gjatë episodit të fundit të emisionit “The Kardashians” që debutoi në mesnatën e së enjtes, ylli i reality foli për të gjitha përgatitjet që iu nënshtrua për të veshur fustanin ikonik të Marilyn Monroe në eventin e madh.

E gjithë kjo – humbja e peshësh, lyerja e flokëve për 30 orë, dalja nga hoteli me mantel, mbërritja atje, ndryshimi në tapetin e kuq, thjesht ecja në tapetin e kuq, pastaj ndryshimi përsëri në një kopje të fustanit sepse nuk mund të rrezikoja të ulem në të dhe të ha darkë – është e gjitha për ndoshta 10 minuta të jetës sime … kaq”, tha Kim.

Ajo më pas pranoi se priste që njerëzit ta kundërshtonin faktin që ajo u vesh me fustanin e Marilyn.

“Jam pak nervoze që disa njerëz do ta urrejnë dhe thjesht do të thonë: “Si guxon të mendojë se mund të futet në fustanin e Marilyn-it”, tha Kim. “Dhe e kuptoj atë.”

Stilisti i flokëve të Kim-it, Chris Appleton, më pas i tha asaj se ajo është si “Marilyn-i i ditëve të sotme”, por Kim nuk mendon se është.

“Ti e di që nuk dua të them ‘Oh zot, po unë jam Marilyn e ditëve moderne’, sepse nuk e mendoj këtë”, u përgjigj Kim.

“Më pëlqen që Marilyn ishte një vajzë normale që e kuptoi situatën dhe u bë gruaja më e famshme në të gjithë botën”, shpjegoi Kim. “Është thjesht magjepsëse”

Një producent më pas u përgjigj: “Kjo tingëllon si dikush që ne njohim”. Me këtë, Kim pyeti me dinakëri: “Kush?” – me një buzëqeshje në fytyrë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.