Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kim Kardashian pranon se do të vishte pelenë për të mos shkuar në tualet në emër të modës

Kur bëhet fjalë për t’u dukur bukur, Kim Kardashian nuk ka kufij.

Ylli ndihmoi në vërtetimin e mendimit të saj në një paraqitje të fundit në “The Ellen DeGeneres Show”, duke u shfaqur me një fustan të zi lëkure pa shpinë të ngjitur për trupin e saj, duke pretenduar se ‘do të veshë fjalë për fjalë’ çdo gjë në një natë jashtë.

“Nuk më intereson sa është e pakëndshme, nuk më intereson sa kohë, nëse duhet të mbaj pelenë dhe të mos shkoj në tualet… Nuk më intereson çfarë duhet të bëj”, tha nëna e katër fëmijëve.

Themeluesja e Skims tha se me të vërtetë bleu disa pelena për të rritur për t’i veshur kur u ul për provimin e jurisprudencës në Kaliforni, duke shpjeguar, “Nuk e dija se si funksiononte, kështu që mendova se duhej të rrija ulur për tetë orë rresht”.

Shembuj të stilit të saj ekstrem përfshijnë pamjen e saj të zezë nga koka te këmbët nga Balenciaga në “Met Gala 2021”, si dhe fustanin e saj të kaltër neon Balenciaga me bisht të gjatë që veshi në pas-ndejën e “Oscars 2022”.

Në diskutimin e fotosesionit të saj të fundit me Vogue, nëna e katër fëmijëve e vlerësoi vajzën e saj tetëvjeçare, North, si stiliste të familjes.

Ajo doli dhe tha: “Kjo është shumë e mërzitshme, nuk mund ta besoj se kjo është ajo që do të veshim. Unë do t’i vesh të gjithë”, shpjegoi ajo ndërsa Ellen ndau fotot e fëmijëve në ekran.

Themeluesja e Skims ishte aty për të promovuar serialin e ri të familjes së saj Hulu, “The Kardashians”. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.