Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Kim Kardashian sjell të tjera poza provokuese në fustan rrjetë nga një event i markës Fendi

Kim Kardashian shkëlqeu në një krijim mahnitës Fendi teksa mori pjesë në sfilatën e markës të premten mbrëma në New York.

41-vjeçarja ka veshur një fustan të tejdukshëm në nuancat pastel të livandës, rozës dhe floririt.

Flokët e saj bionde platin ishin tërhequr përsëri në një bisht të kombinuar dhe topuz me një llastik të zi me rrënjët e saj të errëta në fokus.

Stilisti i Kim, Chris Appleton, ndau një video të ndikueses teksa tregonte të gjitha asetet e saj dhe ato të një fustani në një video të shpejtë në rrjete sociale.

Ylli i “Kardashians” shijoi një ndenjëse në rreshtin e parë për paradën e stilit në eventin e Javës së Modës në New York pranë kolegëve si: Sarah Jessica Parker, shoqes së saj, LaLa Anthony dhe Naomi Watts.

Kim ka shkruar ‘Fendi nights’ krahas fotove në llogarinë Instagram.

Pas shfaqjes, Kim u takua me drejtoreshën artistike të Fendi, Kim Jones dhe supermodelen Linda Evangelista, 57 vjeçare, e cila e mbylli shfaqjen e veshur me një fustan mahnitës blu Tiffany.

Kim është personi i parë që shfaqet në shfaqjen e re dokumentare të Hillary dhe Chelsea Clinton, “Gutsy”.

https://www.instagram.com/p/CiVyK0QPgG7/?utm_source=ig_embed&ig_rid=e919822e-1824-406e-b2f5-75872791d88d

Në episodin që u publikua më 9 shtator në Apple +, Kim, e cila kaloi provimin e jurisprudencës në Kaliforni në fund të vitit 2021, flet për përpjekjen e saj për të promovuar reformën në drejtësi.

Kim këtë kohë ka qenë në vëmendje edhe për shkak të ndarjes nga komediani Pete Davidson. 

https://www.instagram.com/p/CiVaLPcpKKN/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1f15f26f-cce0-42d3-8562-321f35ccd840

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.