Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Koha kur Adriana Matoshi ia uronte çdo femre në botë një burrë që trajton një grua si ish i dashuri i saj

Aktorja dhe deputetja, Adriana Matoshi ATV konfirmoi ndarjen prej futbollistit futbollistin afrikano-belg, Keith Groeneveld.

Ndër tjerash aktorja tregoi edhe arsyet e ndarjes.

“Thjesht jemi ndarë se e kemi parë të arsyeshme që të mos jemi më bashkë. Ka shumë arsye brenda përse. Mund të them shlirë nëse unë kisha menduar vetëm për veten time unë isha akoma bashkë, kam menduar për më larg. Nuk kam thënë që do të zgjasë tërë jetën. Nuk kam qenë e gatshme, Keith ka dashur shumë të krijoj familje. Nuk kam dashur edhe një fëmijë tjetër. Ai ka qenë shumë më i ri në moshë. Ai duhet të fokusohet në punë, në karrierë e në fund edhe në familje”, tha ajo

Mirëpo në gusht të vitit të kaluar përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Adriana i uronte të gjitha grave një burrë si Keith.

“Çdo herë surprizohem nga ky njeri i mrekullueshëm. I uroj çdo femre në këtë botë një burrë që e trajton ashtu siç ai e bën. Vërtetë është bekim nga Zoti”., ishte postimi i aktores.

Ndryshe kujtojmë që pas ndarjes, aktorja ka fshirë të gjitha fotografitë që kishte në rrjete sociale bashkë me futbollistin.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.