Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, takohet me Grupin e Evropës Juglindore të Gjermanisë

Komisioni për Punë të Jashtme dhe Diasporë, të premten ka pritur në takim delegacionin e Grupit të Evropës Juglindore të Parlamentit të Gjermanisë, raporton Ekonomia Online.

Nga ky takim, mediat janë lejuar të marrin pamje ndërsa takimi ka qenë i mbyllur për publikun.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss